Ultramed gabinet USG Białystok | Nasi lekarze
USG jamy brzusznej, tarczycy, piersi, Doppler żył oraz tętnic kończyn górnych i dolnych, Doppler w kierunku zakrzepicy, Doppler tętnic szyjnych i kręgowych (domózgowych), Doppler tętnic jamy brzusznej, układu żyły wrotnej oraz pozostałych naczyń, węzłów chłonnych, ślinianek, jąder, układu moczowego oraz gruczołu krokowego, tkanek miękkich, zmian położonych powierzchownie (np. guzek), USG przezciemiączkowe oraz pozostałe badania USG dzieci (lekarz radiolog dziecięcy), USG w kierunku refluksu żołądkowo-przełykowego u dzieci (GERD), USG stawów, mięśni, ścięgien (układu mięśniowo-szkieletowego)
187
page-template-default,page,page-id-187,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000
Nasi lekarze

Dr Marta Martynowicz

Nazywam się Marta Martynowicz. Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, specjalistą w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Profesjonalne doświadczenie zawodowe i wiedze zdobyłam w szpitalach UDSK i MSWiA w Białymstoku oraz w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. W mojej pracy w gabinecie usg zawsze daję swoim Pacjentom wszystko, co najlepsze. Stwarzam bezpieczną przestrzeń i dbam o dobry kontakt, dzięki czemu badania odbywają się w przyjaznej atmosferze. Chętnie opowiadam o obrazie usg podczas badania i zrozumiałym językiem wyjaśniam, co oznacza. Będąc Mamą dwójki Dzieci w wieku szkolnym doskonale rozumiem Rodziców zgłaszających się ze swoimi Pociechami- zawsze cierpliwie odpowiadam na pytania związane z przeprowadzanymi badaniami, mam ciepłe i pozytywne podejście. Serdecznie zapraszam Dzieci (w tym noworodki) i Dorosłych na badania usg jamy brzusznej, tarczycy, węzłów chłonnych, jąder i badanie usg przezciemiączkowe niemowląt.


Dr Alina Stawecka

Lekarz


Dr Marek Hryszko

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, posiada specjalizację w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej. Pracował w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. J. Śniadeckiego w Białymstoku oraz w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej MSWiA w Białymstoku. Uzyskał tytuł doktora nauk medycznych w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. L. Zamenhofa w Białymstoku. Pracował w Centrum Medycznym LUXMED i PROFEMED w Warszawie oraz w SPZZOZ Szpital w Ostrowi Mazowieckiej. Obecnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.Dr Anna Sadowska


Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. J. Śniadeckiego w Białymstoku, w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Rydygiera w Suwałkach i w Centrum Medycznym Arcmedic w Warszawie. Głównie zajmuje się wykonywaniem badań ultrasonograficznych jamy brzusznej u dorosłych i dzieci.


Dr Beata Zalewska-Szajda

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, specjalizuje się w badaniach USG dzieci, począwszy od wieku noworodkowego.


Dr Iwona Łachmacka

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, zajmuje się badaniami USG piersi. .


Dr Kamila Kidrycka

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Białostockiego Centrum Onkologii, zajmuje się m.in. badaniami ultrasonograficznymi, tomografią komputerową oraz rezonansem magnetycznym. Posiada szczególne doświadczenie w zakresie diagnostyki onkologicznej, w tym USG piersi.


Dr Joanna Tarasiewicz-Ćwiklewska

Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Następnie odbywała staż podyplomowy w Szpitalu Wojewódzkim w Białymstoku. W latach 2012-2019 przeszła szkolenia oraz kursy odbywane w ramach specjalizacji, zakończone egzaminem specjalizacyjnym. Zajmuje się min. diagnostyką ultrasonograficzną, przede wszystkim badaniami USG Doppler oraz USG piersi.


Dr Jolanta Najmoła-Warsicka

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną, min. badaniami USG Doppler.


Dr Natalia Żukowska-Glińska

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Pracowała m.in. w USK oraz w szpitalu MSWiA w Białymstoku. Głównie zajmuje się wykonywaniem badań ultrasonograficznych, w tym badań Doppler USG.


Dr Ludmiła Koptielowa

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Grodni, na Białorusi. Aktualnie pracuje w Zakładzie TK i MR Białostockiego Centrum Onkologii, zajmuje się badaniami USG jamy brzusznej, tarczycy, piersi, jąder. Posiada szczególne doświadczenie w zakresie diagnostyki onkologicznej, w tym badań ultrasonograficznych piersi.


Dr Małgorzata Rozkres-Bobrowska


Lekarz


Dr Wiesława Moczulska

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuje w Białostockim Centrum Onkologii, pełniła funkcję kierownika Zakładu Diagnostyki Obrazowej, specjalizuje się w radiologii onkologicznej, przede wszystkim w diagnostyce ultrasonograficznej piersi.


Dr Radosław Bobrowski


Lekarz


Dr Paweł Śliwko

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. W kręgu zainteresowań doktora P. Śliwko jest przede wszystkim diagnostyka ultrasonograficzna pediatryczna, począwszy od wieku noworodkowego.


Dr Paweł Michalak

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, specjalizuje się w badaniach USG Doppler oraz w radiologii interwencyjnej.


Dr Kasper Biernat


Lekarz


Dr Janusz Malijewski

Lekarz


Dr hab. Mariusz Koda

Patomorfolog, absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku; p.o. kierownik Zakładu Patomorfologii Ogólnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku; lekarz patomorfolog w Zakładzie Patomorfologii Białostockiego Centrum Onkologii. „W naszych gabinetach wykonuje biopsję cienkoigłową pod kontrolą USG (BACC)”


Dr Ireneusz Janczuk

Lekarz


Dr Ksawery Kordecki

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego w Białymstoku, zajmuje się diagnostyką narządu ruchu, całego układu mięśniowo-szkieletowego.  Wykonuje badania ultrasonograficzne stawów, mięśni, ścięgien. Ponadto zajmuje się diagnostyką nerwów obwodowych oraz wykonuje iniekcje okołostawowe pod kontrolą USG.


Lek.med. Rafał Śledziewski

Lekarz specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (dyplom z wyróżnieniem). Od 2015 roku pracuje w Zakładzie Radiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, początkowo jako lekarz rezydent, aktualnie na stanowisku starszego asystenta. W 2020 roku uzyskał European Diploma in Radiology (EDiR), zdając egzamin organizowany przez Europejskie Towarzystwo Radiologiczne. W ramach studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku prowadził badania kobiet dotyczące zmian reaktywności naczyń mózgowych w trakcie cyklu menstruacyjnego.


Dr Marta Trypuć


Lekarz


Dr Małgorzata Żaworonek-Kozłowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pracowała w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku oraz Szpitalu MSWiA w Białymstoku. Aktualnie zatrudniona w Tomma Diagnostyka Obrazowa.
Specjalizuje się w badaniach USG jamy brzusznej, tarczycy, węzłów chłonnych.