Ultramed gabinet USG Białystok | Nasi lekarze
USG jamy brzusznej, tarczycy, piersi, Doppler żył oraz tętnic kończyn górnych i dolnych, Doppler w kierunku zakrzepicy, Doppler tętnic szyjnych i kręgowych (domózgowych), Doppler tętnic jamy brzusznej, układu żyły wrotnej oraz pozostałych naczyń, węzłów chłonnych, ślinianek, jąder, układu moczowego oraz gruczołu krokowego, tkanek miękkich, zmian położonych powierzchownie (np. guzek), USG przezciemiączkowe oraz pozostałe badania USG dzieci (lekarz radiolog dziecięcy), USG w kierunku refluksu żołądkowo-przełykowego u dzieci (GERD), USG stawów, mięśni, ścięgien (układu mięśniowo-szkieletowego)
187
page-template-default,page,page-id-187,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000
Nasi lekarze

Dr Marta Martynowicz

Nazywam się Marta Martynowicz. Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, specjalistą w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Profesjonalne doświadczenie zawodowe i wiedze zdobyłam w szpitalach UDSK i MSWiA w Białymstoku oraz w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. W mojej pracy w gabinecie usg zawsze daję swoim Pacjentom wszystko, co najlepsze. Stwarzam bezpieczną przestrzeń i dbam o dobry kontakt, dzięki czemu badania odbywają się w przyjaznej atmosferze. Chętnie opowiadam o obrazie usg podczas badania i zrozumiałym językiem wyjaśniam, co oznacza. Będąc Mamą dwójki Dzieci w wieku szkolnym doskonale rozumiem Rodziców zgłaszających się ze swoimi Pociechami- zawsze cierpliwie odpowiadam na pytania związane z przeprowadzanymi badaniami, mam ciepłe i pozytywne podejście. Serdecznie zapraszam Dzieci (w tym noworodki) i Dorosłych na badania usg jamy brzusznej, tarczycy, węzłów chłonnych, jąder i badanie usg przezciemiączkowe niemowląt.Dr Anna Sadowska


Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. J. Śniadeckiego w Białymstoku, w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Rydygiera w Suwałkach i w Centrum Medycznym Arcmedic w Warszawie. Głównie zajmuje się wykonywaniem badań ultrasonograficznych jamy brzusznej u dorosłych i dzieci.


Dr hab. Beata Zalewska-Szajda

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, specjalizuje się w badaniach USG dzieci, począwszy od wieku noworodkowego.


Dr Iwona Łachmacka

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, zajmuje się badaniami USG piersi. .


Dr Jolanta Najmoła-Warsicka

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną, min. badaniami USG Doppler.


Dr Joanna Tarasiewicz-Ćwiklewska

Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Następnie odbywała staż podyplomowy w Szpitalu Wojewódzkim w Białymstoku. W latach 2012-2019 przeszła szkolenia oraz kursy odbywane w ramach specjalizacji, zakończone egzaminem specjalizacyjnym. Zajmuje się min. diagnostyką ultrasonograficzną, przede wszystkim badaniami USG Doppler oraz USG piersi.


Dr Paweł Śliwko

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. W kręgu zainteresowań doktora P. Śliwko jest przede wszystkim diagnostyka ultrasonograficzna pediatryczna, począwszy od wieku noworodkowego.


Dr Paweł Michalak

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, specjalizuje się w badaniach USG Doppler oraz w radiologii interwencyjnej.


Dr Kasper Biernat


Lekarz


Dr Kamil Qaheri

Lekarz


Dr hab. Mariusz Koda

Patomorfolog, absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku; p.o. kierownik Zakładu Patomorfologii Ogólnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku; lekarz patomorfolog w Zakładzie Patomorfologii Białostockiego Centrum Onkologii. „W naszych gabinetach wykonuje biopsję cienkoigłową pod kontrolą USG (BACC)”


Dr Ksawery Kordecki

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego w Białymstoku, zajmuje się diagnostyką narządu ruchu, całego układu mięśniowo-szkieletowego.  Wykonuje badania ultrasonograficzne stawów, mięśni, ścięgien. Ponadto zajmuje się diagnostyką nerwów obwodowych oraz wykonuje iniekcje okołostawowe pod kontrolą USG.


Lek.med. Rafał Śledziewski

Lekarz specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (dyplom z wyróżnieniem). Od 2015 roku pracuje w Zakładzie Radiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, początkowo jako lekarz rezydent, aktualnie na stanowisku starszego asystenta. W 2020 roku uzyskał European Diploma in Radiology (EDiR), zdając egzamin organizowany przez Europejskie Towarzystwo Radiologiczne. W ramach studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku prowadził badania kobiet dotyczące zmian reaktywności naczyń mózgowych w trakcie cyklu menstruacyjnego.


Dr Angelika Kurasz


Lekarz


Dr Małgorzata Żaworonek-Kozłowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pracowała w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku oraz Szpitalu MSWiA w Białymstoku. Aktualnie zatrudniona w Tomma Diagnostyka Obrazowa.
Specjalizuje się w badaniach USG jamy brzusznej, tarczycy, węzłów chłonnych.


Dr Katarzyna Miedwiediewa


Lekarz


Dr Natalia Żukowska

Lekarz


Dr Justyna Trętowska


Lekarz


Dr Dominika Wróblewska

Lekarz


Dr Paula Motoszko


Lekarz


Dr Joanna Łempicka

Lekarz


Dr Sylwia Ratajczyk


Lekarz


Dr Zofia Dąbrowska

Lekarz


Dr Paweł Sumorek


Lekarz