Ultramed gabinet USG Białystok | Nasi lekarze
USG jamy brzusznej, tarczycy, piersi, Doppler żył oraz tętnic kończyn górnych i dolnych, Doppler w kierunku zakrzepicy, Doppler tętnic szyjnych i kręgowych (domózgowych), Doppler tętnic jamy brzusznej, układu żyły wrotnej oraz pozostałych naczyń, węzłów chłonnych, ślinianek, jąder, układu moczowego oraz gruczołu krokowego, tkanek miękkich, zmian położonych powierzchownie (np. guzek), USG przezciemiączkowe oraz pozostałe badania USG dzieci (lekarz radiolog dziecięcy), USG w kierunku refluksu żołądkowo-przełykowego u dzieci (GERD), USG stawów, mięśni, ścięgien (układu mięśniowo-szkieletowego)
187
page-template-default,page,page-id-187,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000
Nasi lekarze

Dr Marta Martynowicz

Nazywam się Marta Martynowicz. Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, specjalistą w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Profesjonalne doświadczenie zawodowe i wiedze zdobyłam w szpitalach UDSK i MSWiA w Białymstoku oraz w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. W mojej pracy w gabinecie usg zawsze daję swoim Pacjentom wszystko, co najlepsze. Stwarzam bezpieczną przestrzeń i dbam o dobry kontakt, dzięki czemu badania odbywają się w przyjaznej atmosferze. Chętnie opowiadam o obrazie usg podczas badania i zrozumiałym językiem wyjaśniam, co oznacza. Będąc Mamą dwójki Dzieci w wieku szkolnym doskonale rozumiem Rodziców zgłaszających się ze swoimi Pociechami- zawsze cierpliwie odpowiadam na pytania związane z przeprowadzanymi badaniami, mam ciepłe i pozytywne podejście. Serdecznie zapraszam Dzieci (w tym noworodki) i Dorosłych na badania usg jamy brzusznej, tarczycy, węzłów chłonnych, jąder i badanie usg przezciemiączkowe niemowląt.Dr Anna Sadowska


Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. J. Śniadeckiego w Białymstoku, w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Rydygiera w Suwałkach i w Centrum Medycznym Arcmedic w Warszawie. Głównie zajmuje się wykonywaniem badań ultrasonograficznych jamy brzusznej u dorosłych i dzieci.


Dr hab. Beata Zalewska-Szajda

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, specjalizuje się w badaniach USG dzieci, począwszy od wieku noworodkowego.


Dr Iwona Łachmacka

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, zajmuje się badaniami USG piersi. .


Dr Jolanta Najmoła-Warsicka

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną, min. badaniami USG Doppler.


Dr Joanna Tarasiewicz-Ćwiklewska

Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Następnie odbywała staż podyplomowy w Szpitalu Wojewódzkim w Białymstoku. W latach 2012-2019 przeszła szkolenia oraz kursy odbywane w ramach specjalizacji, zakończone egzaminem specjalizacyjnym. Zajmuje się min. diagnostyką ultrasonograficzną, przede wszystkim badaniami USG Doppler oraz USG piersi.


Dr hab. Mariusz Koda

Patomorfolog, absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku; p.o. kierownik Zakładu Patomorfologii Ogólnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku; lekarz patomorfolog w Zakładzie Patomorfologii Białostockiego Centrum Onkologii. W naszych gabinetach wykonuje biopsję cienkoigłową pod kontrolą USG (BACC)


Dr Paweł Michalak

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, specjalizuje się w badaniach USG Doppler oraz w radiologii interwencyjnej.


Dr Kasper Biernat

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualnie pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. Zajmuje się min. diagnostyką ultrasonograficzną. Ponadto opisuje badania rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej.


Dr Ksawery Kordecki

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego w Białymstoku, zajmuje się diagnostyką narządu ruchu, całego układu mięśniowo-szkieletowego.  Wykonuje badania ultrasonograficzne stawów, mięśni, ścięgien. Ponadto zajmuje się diagnostyką nerwów obwodowych oraz wykonuje iniekcje okołostawowe pod kontrolą USG.


Dr Rafał Śledziewski

Lekarz specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (dyplom z wyróżnieniem). Od 2015 roku pracuje w Zakładzie Radiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, początkowo jako lekarz rezydent, aktualnie na stanowisku starszego asystenta. W 2020 roku uzyskał European Diploma in Radiology (EDiR), zdając egzamin organizowany przez Europejskie Towarzystwo Radiologiczne. W ramach studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku prowadził badania kobiet dotyczące zmian reaktywności naczyń mózgowych w trakcie cyklu menstruacyjnego.


Lek. med. Olena Hirzheva

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Zaporożu. Posiadam ponad 23-letnie doświadczenie medyczne jako lekarz chorób wewnętrznych. Przez ostatnie 12 lat pracowałam przede wszystkim jako lekarz radiolog ultrasonografista – w Miejskim Szpitalu Dziecięcym nr 2 w Mikołajowie. Specjalizuję się w diagnostyce wrodzonych i nabytych wad serca. Odbyłam wiele szkoleń w  Narodowej Akademii Medycznej Kształcenia Podyplomowego w Kijowie – w Klinice Kardiologii. Przez cały czas podnoszę poziom swoich kwalifikacji jako lekarz ultrasonografista – na kursach doszkalających. Biorę udział w konferencjach naukowo-praktycznych. Uzyskałam specjalizację w diagnostyce ultrasonograficznej. W kręgu moich zainteresowań  jest przede wszystkim diagnostyka ultrasonograficzna pediatryczna, począwszy od wieku noworodkowego. Serdecznie zapraszam Dzieci i Dorosłych na ECHO serca, badania USG tarczycy, USG stawów biodrowych u dzieci, narządów jamy brzusznej, nerek, węzłów chłonnych, prostaty u mężczyzn, narządów miednicy u kobiet.


Dr Małgorzata Żaworonek-Kozłowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pracowała w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku oraz Szpitalu MSWiA w Białymstoku. Aktualnie zatrudniona w Tomma Diagnostyka Obrazowa.
Specjalizuje się w badaniach USG jamy brzusznej, tarczycy, węzłów chłonnych.


lek. med Justyna Trętowska

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, wykonuje badania USG dzieci począwszy od wieku noworodkowego.


Dr Natalia Żukowska

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Pracowała m.in. W Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku, Szpitalu MSWIA oraz w Białostockim Centrum Onkologii, gdzie zdobywała doświadczenie zawodowe. Zajmuje się badaniami usg jamy brzusznej, tarczycy, węzłów chłonnych, usg doppler.


Dr Paula Motoszko

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w roku 2017. Obecnie lekarz – rezydent w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej.
Swoje kompetencje doskonali na licznych kursach i stażach.
W ULTRAMED pracuje od 2021 roku.
Wykonuje badania ultrasonograficzne, głównie jamy brzusznej i tarczycy u dorosłych.


Lek. med. Ireneusz Janczuk

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualnie pracuje w Białostockim Centrum Onkologii. Zajmuje się min. diagnostyką ultrasonograficzną, przede wszystkim diagnostyką onkologiczną. Wykonuje również biopsje cienkoigłowe i gruboigłowe pod kontrolą USG.


Dr Olena Pasichnyk-Sotenska

Ukończyła Lwowski Uniwersytet Medyczny w 2005 roku. W 2008 roku ukończyła specjalizację z ultrasonografii. Posiada specjalistyczną wiedzę i umiejętności w następujących dziedzinach ultrasonografii: Choroby tarczycy i przytarczyc. Choroby narządów jamy brzusznej i przestrzeni zaotrzewnowej. Patologia urologiczna (nerki, pęcherz moczowy, prostata, moszna). Patologia węzłów chłonnych. Patologia gruczołu sutkowego. Procesy patologiczne tkanek miękkich. Ginekologia. Patologia płuc i jam opłucnowych.Dr Maryna Trofimova

Ukończyła Lwowski Narodowy Uniwersytet Medyczny. Następnie uzyskała specjalizację jako lekarz radiolog oraz specjalista USG. Pani Doktor specjalizuje się w diagnostyce ultrasonograficznej chorób piersi (min. w diagnostyce onkologicznej piersi). Od 2014 roku pracuje w poradniach chorób piersi. Jest specjalistką w zakresie diagnostyki i chorób piersi.


Dr Wiesława Moczulska

Pani Doktor ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku. Ma ponad 35-letnie doświadczenie w pracy jako specjalista diagnostyki obrazowej. Przez wiele latbyła kierownikiem Zakładu Diagnostyki Obrazowej w Białostockim Centrum Onkologii. Specjalizuje się w diagnostyce USG piersi oraz w diagnostyce onkologicznej.Dr Paweł Sumorek

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, aktualnie pracuję w Zakładzie Radiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Zajmuję się przede wszystkim diagnostyką ultrasonograficzną.